کوثر عزیزی اورواچ
کوثر عزیزی معروف به Toxicgirl، این روزها را با صدر نشینی و حضور در بین پانصد بازیکن برتر بازی Overwatch سپری می کند. Toxicgirl یکی از بانوان استریمر فعال، در ایران است.

کوثر عزیزی معروف به Toxicgirl است. این بازیکن که یکی از بانوان فعال الکترونیک اسپرتز است، جزو اولین بازیکنان بازی محبوب Overwatch بوده است. خانم عزیزی از سال 2016 در این رشته فعال بوده است. این بانوی ایرانی با 23 سال سن توانسته است در بین پانصد بازیکن برتر منطقه اروپا قرار گیرد.

لازم به ذکر است که این دستاورد قبلا توسط بازیکنان ایرانی دیگری هم بدست آمده است و کوثر عزیزی اولین بازیکن دختر ایرانی در این رشته می باشد.

رنک کوثر عزیزی در اورواچ

رنکینگ overwatch

تاکسیک‌گرل تقریبا شش ماه است که در توییچ و آپارات استریم می‌کند و طرفداران زیادی را در شبکه ها و پیام رسان‌های مختلف، جذب کرده است.

این بازیکن بیشتر درپست‌های Support و Off-tank بازی می‌کند و کاراکترهای Pharah، D.va، Mercy و Moira جزو علاقه‌مندی‌های اوست.

قطعا فعالیت‌های خانم عزیزی و دیگر استریمرهای حال حاضر در eSports نشان دهنده پتانسیل بالای کشور ایران، جهت تشکیل تیم های بانوان و شرکت در مسابقات الکترونیک اسپرتز است. این روزها مسابقات زیادی در سراسر جهان برگزار می شود که در مهمترین رشته‌های موجود مانند Counter Strike: Global Offensive، Hearthstone و Dota 2 شاهد حضور بانوان هستیم.

لازم به ذکر است که پرطرفدارترین بازی حال حاضر در بین بانوان گیمر، بازی CSGO است. بیشترین درآمد کسب شده از جوایز بین المللی مربوط به بانوان نیز به نام خانم ساشا میزین، معروف به Scarlett ثبت شده است. Scarlett کانادایی اولین بازیکن زنی است که توانسته است عنوان قهرمانی یک رویداد Major در رشته Starcraft II را از آن خود کند و جایزه پنجاه هزار دلاری مسابقات Intel Extreme Masters را کسب کند. این بازیکن در حال حاضر با مجموع 200,693.82 دلار درآمد، در صدر لیست پر درآمدترین بازیکنان زن eSports جهان قرار دارد.

ساشا میزین معروف به Scarlett
ساشا میزین معروف به Scarlett

 

3 دیدگاه ها

  1. خانوم کوسر خیلی با سلیقه و خوب بازی می کنه
    من همیشه بازیشونو دنبال می کنم
    واقعا تلاششون قابل تحسینه
    موفق باشی تاکسیک جان

دیدگاهتان را بنویسید