League of Legends
League of Legends

Justin Hoeveler قائم مقام سازمان کمپ های ورزشی امریکا یک شرکت جدید به نام Esports Camps ثبت کرده که برای دانش آموزان زیر 18 سال کمپ های تابستانی برگزار می کند. برای اولین تابستان، Esports Camps فقط برای League of Legends برگزار می شود.

این کمپ ها مانند کمپ های ورزشی معمول با تشکیل تیم و مربیان به منظور بهبود مهارت های بازی انجام می شود. این کمپ ها نه تنها در زمینه ارتقا مهارت بازی به دانش آموزان کمک می کنند بلکه از نظر شیوه های کنترل احساسات و سلامت فیزیکی نیز مفید واقع می شوند. وب سایت Esports Camps اطمینان می دهد که: “بازیکنان چگونگی کنترل واکنش و احساسات را یاد می گیرند تا بتوانند به بهترین سطح عملکرد برسند و بدون توجه به شرایط، تیم خود را پشتیبانی کنند.”

Esports Camp در این راستا با دانشگاه Robert Morris، آکادمی ورزش، دانشگاه ورزش های الکترونیک تورنتو و Esports Arena به منظور میزبانی کمپ ها در Santa Ana و Oakland همکاری می کند.

Jose Espin رئیس بخش ورزش های الکترونیک دانشگاه Robert Morris در این باره می گوید: “هدف این کمپ های تمرینی تنها بر روی ارتقا استعدادها و کمک به ساختن سوپراستارهای آینده نیست، بلکه می خواهیم مهارت های زندگی را مانند ورزش های سنتی به صورت تجربی به بازیکنان آموزش دهیم. امیدواریم که بازیکنان به اهمیت طرز برخورد، رهبری، ارتباطات و کار تیمی به منظور دستیابی به اهداف در زندگی، کار و رقابت پی ببرند.”

Hoeveler اضافه می کند: “ما برای خلق این تجربه خارق العاده برای بازیکنان بسیار هیجان زده هستیم. این یک فرصت عالی برای بازیکنان به شمار می رود که می توانند یک رقابت جدی را تجربه کنند. به آن ها این فرصت داده می شود که به مدت یک هفته به عنوان یک دانش آموز شاغل در ورزش های الکترونیک زندگی کنند”

طبق گفته وب سایت Esports Camps روزها و مکان های بیشتری به مرور اضافه می شوند، به این معنی که تا پایان تابستان کمپ های بیشتری برگزار خواهد شد. این کمپ ها برای دانش آموزان بین 10 تا 18 سال در دسترس است و بسته به مکان های مختلف، قیمت ها از 495 دلار (حدود 4.5 میلیون تومان) تا 545 دلار (حدود 5 میلیون تومان) متغیر هستند.

با فرا رسیدن تابستان و محبوبیت ورزش های الکترونیک در میان کالج ها، دانشگاه ها در حال تلاش برای گسترش ارتباطات خود هستند. چه راهی بهتر از معرفی ورزش های الکترونیک در کمپ های تابستانی وجود دارد؟ Esports Camp جدیدترین رویداد حال حاضر در میان دانشگاه ها است. این کمپ ها برای دانش آموزان فرصت خوبی است تا با فضای حاکم بر ورزش های الکترونیک آشنا شده و در عین حال مهارت های خود را در League of Legends تقویت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید