6 اشتباه رایج در بازی Fortnite

در پست های قبلی سعی کردیم تا به آموزش نصب و راه اندازی و همچنین معرفی بازی Fortnite بپردازیم. در این پست سعی می کنیم تا 6 اشتباه رایج در بازی Fortnite که توسط اکثر بازیکنان رخ می دهد را برای شما شرح دهیم تا باعث پیشرفت شما در بازی شود.

بازی Fortnite

Fortnite یک بازی در سبک Battle Royale است و شما باید در آخر تنها کسی (و یا گروهی) شوید که زنده می مانید. پس باید کمترین اشتباه را در بازی انجام داده و همچنین قواعد کلی و اطلاعات جامعی از بازی داشته باشید. به همین دلیل توصیه می شود تا پست مربوط به “بازی Fortnite: راهنما Battle Royale” را مطالعه کنید.

6 اشتباه رایج در بازی Fortnite

  1. استفاده از Hotkeys در ساخت و سازها: ساخت و ساز و حرفه ای بودن در این بخش از Fortnite، مهم ترین قسمت بازی است. شما با استفاده از کلیدهای میانبر می توانید به صورت سریعتر ساخت و ساز را انجام دهید و این سرعت به شما کمک می کند که نسبت به دیگر حریفان خود برتری داشته باشید.
  2. زمانی که درگیر هستید ساخت و ساز را فراموش نکنید. مهم ترین برتری شما در نبرد های بازی Fortnite، ساخت و ساز است.
  3. زمانی که حریف خود را در حالت Knock قرار می دهید با توجه به شرایط بازی برتری با شما خواهد بود. اگر به اسلحه های بازیکن Knock شده احتیاجی نداشتید، سعی کنید از این بازیکن به عنوان طعمه استفاده کرده و هم تیمی او را نیز از پای در آورید.
  4. یکی از اشتباهاتی که خیلی از بازیکنان مرتکب می شوند، فرود در نقاطی است که درگیری در آن ها شدت فراوانی دارد. در بازی Fortnite در بخش tilted towers معمولا درگیری ها همیشه زیاد هستند. سعی کنید تا در این مکان ها فرود نیایید تا بتوانید پس از جمع آوری اسلحه و منابع به جنگ با دشمنان خود بپردازید.
  5. اشتباه دیگری که بازیکنان دارند این است که در استفاده از آیتم های Health و همچنین Shield دچار مشکل هستند. استفاده به موقع از هر کدام از آن ها می تواند به شما یک فرصت دوباره برای بردن بازی بدهد.
  6. برداشتن اسلحه های نامناسب یکی دیگر از مشکلات و اشتباهات بازیکنان است. شما در کیف خود باید اسلحه و منابع مختلفی داشته باشید. شاتگان یکی از مهم ترین اسلحه های بازی در نبرد های نزدیک است و در مقابل برای نبرد های در فاصله دورتر کارایی زیادی ندارد.

 

تمرین مکرر و دنبال کردن شیوه بازی بازیکنان بزرگ، یکی از بهترین راه های پیشرفت در بازی Fortnite است. شما می توانید از طریق لینک زیر کلیپ های دیدنی مربوط به بازی Fortnite را در کانال رسمی گیم پلاس در آپارت مشاهده کنید.

لینک کانال گیم پلاس در آپارات

 

دیدگاهتان را بنویسید