گیم‌سنتر اودین
این روز‌ها گیم‌نت و گیم‌سنترهای خوب در کشور به ندرت دیده می‌شوند و کمتر کسی جهت پیشرفت فضای الکترونی اسپرتز فعالیت می‌کند. گیم‌سنتر اودین جزو معدود مواردی است که با حمایت از گیمرهای ایرانی کار خود را شروع می‌کند.

چندی پیش باخبر شدیم که ایرانسينا ” N1 ” حيدرى بازیکن تیم Reborn به دلایل شخصی قصد جدایی از بخش حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیک را دارد. همین امر باعث شد که حواشی زیادی در مورد لاین‌آپ تیم Reborn به وجود آید. در همین بین ساعاتی پیش خبر قابل توجهی مبنی بر حمایت گیم‌سنتر اودین از این بازیکن محبوب کشورمان منتشر شد. خبری که انتظار می‌رود با افزایش مجموعه‌های حرفه‌ای گیمینگ در سطح کشور، هر روز بیش از پیش شنیده شود.

یکی دیگه از اهداف خوب مجموعه، راه‌اندازی بخشی جهت راه‌نمایی بازیکنان نوپاست که به کمک بازیکنان خوب کشور عملی خواهد شد. سیستم استفاده از مربی در ایران چند سواهی است که توسط سایت‌ها و افراد زیادی در سطوح مختلف جریان پیدا کرده است و بهترین جایگزین برای از بین بردن سیستم بوست کردن کاربران بازی است. سیستم Boosting یکی از مضرترین موارد موجود در eSports است. این امر نه تنها به خود بازیکنان لطمه می‌زند، بلکه بر روی بازیکنان دیگر(هم‌بازی‌ها) نیز تاثیر مخربی دارد. ولی در سمت دیگر با استفاده از حضور یک مربی مجرب و مفید می‌توان تجربیات لازم جهت سرعت بخشیدن در روند پیشرفت بازیکنان را شاهد بود.

گیم‌سنتر اودین اوایل خرداد ماه امسال با هدف حمایت از بازیکنان ایرانی فعالیت خود را در کرج شروع کرد. این مجموعه با داشتن بیست و چهار ایستگاه کامپیوتری، پنج کنسول و یک اتاق VIP میزبان علاقه‌مندان به ورزش‌های الکترونیک خواهد بود.

جهت ارتباط با مجموعه می‌توانید از طریق شماه تلفن ۰۲۶۳۲۵۲۵۵۹۹ و یا با مراجعه به محل گیم‌سنتر به آدرس، کرج، عظیمیه، ضلع جنوب شرقی میدان مهران، ابتدای خیابان ندای جنوبی، ساختمان رویال، طبقه دوم اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید