رنک Dota 2

این هفته بازه زمانی شش ماهه تعیین شده برای رنک Dota 2 به پایان می‌رسد. کمتر از 48 ساعت تا پایان اولین فصل رنکینگ بازی دوتا 2، زمان باقیست.

نکته قابل توجه آن است که این هفته مسابقات ESL One Birmingham نیز شروع می‌شود. با توجه به آخرین اعلامیه ناشر بازی Dota 2 و نزدیک بودن به زمان انتشار نسخه 7.16، این آپدیت به بعد از مسابقات Major موکول می‌شود. دلیل آن هم جلوگیری از عدم آمادگی تیم‌ها در یک رویداد Major است. ولی، شروع فصل جدید رنکینگ بازی و اتمام اولین فصل، تاثیر خاصی بر روی این رویداد نخواهد داشت. پس به نظر می رسد که فصل جدید در زمان تعیین شده، شروع شود.

رنک Dota 2

رنکینگ فصلی بازی Dota 2، یکم آذر ماه 1396 معرفی و منتشر شد. حال با توجه به زمان انتشار این موضوع، اول خرداد ماه، یعنی سه‌شنبه پیش رو، پایان زمان شش ماهه اولین فصل رنک Dota 2 خواهد بود.

طبق اطلاعاتی که در زمان انتشار رنکینگ فصلی منتشر شد، تمامی بازیکنانی که بخش رنکینگ این فصل بازی کرده باشند و مدال کسب کرده‌اند، مدال اولین فصل خود را به صورت یک Achievement دریافت می‌کنند. بعد از انتشار فصل دوم، تمامی بازیکنان بایستی بار دیگر Calibrate شوند و جایگاه خود را در فصل جدید بدست آورند.

با توجه به این اطلاعات و پیش‌بینی‌های موجود، شما کمتر از 48 ساعت تا پایان اولین فصل رنک Dota 2 فرصت دارید. پس بهتر است که از فرصت استفاده کنید و آخرین تلاش‌های خود را جهت صعود انجام دهید.

با توجه به اینکه این سیستم برای اولین بار در بازی Dota 2 استفاده شده است، نظر شما در مورد رنکینگ فصلی در این بازی چیست؟

3 دیدگاه ها

 1. اولش جذاب بود
  ولی از وستاش مسخره شد
  همش تکراری شد
  بهترین کار اینه که مثل بازیهای دیگه مثل بازی لول زود زود هیرو بدن بیرون که از تکراری بودن در بیاد
  اولش که بازیو ول کردن و دیگه ایونت ندادن
  الانم هر روز بازی عادمو عصبیتر میکنه…

 2. چیز باحالیه
  اما جذابیت بازیهای اینجوری به تغییراته
  وقتی تکراری میشه همه عصبی بازی کنن
  مخصوصا ما ایرانیا که نه خودمونو قبول داریم نه روسارو ته تورکارو
  انگار آسمون دهن باز کرده افتادیم
  والا خودمونم خوب نیستیممم!!!

دیدگاهتان را بنویسید