فراخوان جذب گزارشگر

در صورتی که در زمینه گزارش و آنالیز ورزش‌های الکترونیک در رشته Dota 2 فعالیت می‌کنید، فرصت را از دست ندهید. گیم‌پلاس جهت استفاده از افراد با استعداد و علاقه‌مند در این بخش برای رویداد‌های پیش رو به دنبال بهترین‌هاست.

مجموعه گیم‌پلاس با توجه به نزدیک بودن دومین فصل مسابقات Game Plus Championship و برنامه‌های پیش رو، به دنبال جذب گزارشگر و آنالیزر با استعداد و علاقه‌مند است. این مجموعه با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان، به تعدادی گزارشگر و آنالیزر فعال جهت برگزاری مسابقات مختلف در رشته Dota 2 نیاز دارد.

در صورتی که علاقه‌مند به فعالیت در این بخش هستید، می‌توانید اطلاعات مورد نیاز مانند نام، نام خانوادگی، شماره تماس و سابقه فعالیت خود را به آدرس dota2caster@gmail.com ارسال نمایید. دقت داشته باشید که اطلاعات تماس خود را درست وارد نمایید تا همکاران ما بتوانند در اولین فرصت ممکن با شما ارتباط برقرار کنند.

نکته دیگر آنکه عدم تجربه در این بخش مانع جذب شما نخواهد شد و در صورتی که معیارهای لازم برای این شغل را داشته باشید، قطعا می‌توانید به جمع همکاران ما بپیوندید. لازم به ذکر است که بانوان نیز می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید