Game Plus Championship

از امروز می‌توانید در دومین فصل مسابقات Game Plus Championship در رشته Dota 2 ثبت نام کنید. ثبت نام در این رویداد برای عموم آزاد و رایگان است.

گیم‌پلاس بعد از برگزاری فصل اول مسابقات Game Plus Championship که با حضور 113 تیم از سراسر ایران برگزار شد، برای دومین فصل خود آماده می‌شود. این مجموعه با حمایت فعالان عرصه گیمینگ در کشور ایران، به دنبال رفع مشکلات گیمرهای منطقه و ایجاد فضایی حرفه‌ای برای آنهاست. با توجه به اینکه بازی Dota 2 جزو پرطرفدارترین علاقه‌مندی‌های گیمرهای ایرانی است، تمرکز اصلی این تیم بر روی برگزاری مسابقات بیشتر، به همراه جوایز بیشتر است که قطعا به حمایت بیشتری هم نیاز دارد.

دومین فصل مسابقات گیم‌پلاس با همکاری Volcano و حمایت کمپانی MSI، در كرج برگزار می‌شود. مجموعه جدید Volcano به زودی با نام تِکاف راه‌اندازی می‌شود و تركيبي از كافه، گيم‌سنتر و VR است. مجموعه‌ای مجهز، برای تحقق بخشیدن به یک رویداد حضوری، با بالاترین کیفیت ممکن. این مجموعه با همکاری Volcano و حمایت کمپانی MSI در ایران راه‌اندازی شده است.

مسابقات Game Plus Dota 2 Championship شامل سه مرحله است. بخش انتخابی یا Open Qualifier که تمامی تیمها بازیهای خود را از این مرحله شروع می‌کنند و به صورت تک بازی و تک حذفی برگزار می‌شود. مرحله دوم به صورت گروهی و با مجموع هشت تیم برگزار خواهد شد. برخی از تیمهای مطرح کشور به صورت مستقیم و الباقی از مرحله Open Qualifier به آن راه پیدا می‌کنند. چهار تیم برتر مرحله گروهی به مرحله آخر رویداد راه پیدا می کنند. آخرین مرحله به صورت best-of-three و تک حذفی در مجموعه تِکاف واقع در شهرکرج برگزار می‌شود.

در قرعه کشی مرحله Open Qualifier هیچ گونه سیدبندی رخ نمی دهد و تیمها به صورت تصادفی در جدول رویداد قرار می‌گیرند. تمامی بازیها به صورت زنده بر روی بلیت رسمی مسابقات استریم می‌شود.

دومین فصل مسابقات Game Plus Championship در نیمه اول مرداد ماه امسال برگزار خواهد شد. مرحله انتخابی و گروهی مسابقات به صورت آنلاین و مرحله اصلی مسابقات نیز 11-12 مرداد ماه به میزبانی مجموعه تِکاف برگزار خواهد شد.

  • مرحله انتخابی: 4-6 مرداد
  • مرحله گروهی: 7مرداد (گروه A) و 8 مرداد (گروه B)
  • مرحله اصلی: 11-12 مرداد

تیم‌های دعوت شده به این رویداد در روزهای آتی اعلام می‌شوند. تیم‌هایی که به صورت مستقیم به این رویداد دعوت می‌شوند، بسته به فعالیت و دستاوردهای گذشته تیم انتخاب می‌شوند. به دلیل تغییرات زیادی که در لاین‌آپ تیم‌ها رخ می‌دهد حضور بازیکنان و دستاوردهای فردی دومین گزینه برای انتخاب تیم‌ها و دعوت به این رویداد خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به این رویداد، سایت گیم‌پلاس را دنبال کنید.

مجموع جوایز این رویداد بیش از سی میلیون ریال خواهد بود که به زودی مقدار دقیق و نوع تقسیم‌بندی جوایز منتشر خواهد شد.

برای شرکت در این رویداد هم اکنون می‌توانید با مراجعه به پرتال ثبت‌نام مسابقات Game Plus Championship تیم خود را ثبت کنید.

شما می‌توانید برای ارتباط با مسئولین برگزاری مسابقات از طریق نرم‌افزار دیسکورد و با مراجعه به لینک discord.gg/6e4heE اقدام نمایید.

پرتال ثبت نام: کلیک کنید
لینک قوانین: به زودی
صفحه مربوط به رویداد: به زودی
لینک بلیت رسمی رویداد: کلیک کنید
لینک رویداد در سایت لیکویی‌پدیا: کلیک کنید

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید