تیم لیکویید
امروز در اتفاق عجیبی که رخ داد، ایوان ‘MinD_ContRoL’ بوریسالوو بازیکن تیم لیکویید که به همراه این تیم قهرمان مسابقات TI7 شده بود در حرکتی نژادپرستانه از جملاتی استفاده کرد که سروصدای زیادی به پا شد.

در پستی که امروز در Reddit منتشر شد، شاهد کلماتی نامناسب و احانت‌آمیز بودیم که توسط Mind_ContRoL منتشر شد. این اتفاق در یک بازی معمولی در رنکینگ بازی Dota 2 اتفاق افتاد که بازیکن تیم لیکویید و ایوان با استفاده از کلماتی نامناسب در مورد روس‌ها خشم طرفداران Dota 2 را برانگیخت.

تیم لیکویید

هفت ساعت بعد شاهد انتشار متنی بودیم که توسط بنیان‌گذار تیم لیکویید در توییتر منتشر شد. ایوان ‘MinD_ContRoL’ بوریسالوو نیز بابت اتفاقی که رخ داد عذرخواهی و با اشاره به اینکه تمام مسئولیت اتفاق روز اخیر را بر عهده می‌گیرد اعلام کرد که “سعی می‌کنم بازیکن بهتری باشم”.

امروز کار احمقانه‌ای انجام دادم، در بازی که انجام می‌دادم حرف‌هایی زدم که غیرقابل قبول است و هیچ بهانه‌ای هم برایش ندارم. اولش درک نکردم که چه کار کردم و وقتی که پست Reddit رو دیدم، شرمنده شدم. بازی که امروز انجام دادم و اتفاقی که رخ داد، باعث شد که خودم رو دوباره ارزیابی کنم و قول می‌دم که دیگه چیزی مشابه این رو نخواهید دید. من قبول دارم که مسئولیت‌هایی را در این بازی دارم و کارهای بدی رو در این بازی زیبا انجام دادم(که قابل تقدر نیستند). تمام تلاشمو می‌کنم که بهترین فرد ممکن در بازی باشم. به سختی تلاش می‌کنم که تغییر کنم و با افکاری مثبت به بازی کردن بپردازم. از همه‌ی مردم، مخصوصا روس‌ها عذرخواهی می‌کنم.

بنیان‌گذار تیم لیکویید در متنی که بعد از انتشار بیانیه بالا منتشر شد، با انتشار این موضوع که بازیکن خاطی جریمه خواهد شد، به این موضوع اشاره کرد که مسئولین این سازمان به او اجازه می‌دهند که خیریه‌ای را برای صرف کردن مقدار جریمه انتخاب کند.

دیدگاهتان را بنویسید