یکی از مهم ترین مهارت هایی که شما باید در بازی CSGO به آن مسلط باشید، آموزش پیروزی در نبرد های تن به تن است. در نبرد های تن به تن شما باید تمامی مهارت های لازم از جمله شناسایی، حرکت، تیراندازی و غیره را به صورت کامل و بدون نقص ارائه دهید.

توجه: در قسمت های قبل آموزش کانتر استرایک سعی کردیم تا به نکته های ابتدایی تر بپردازیم، پس اگر از کاربران جدید سایت گیم پلاس هستید حتما از قسمت اول این سری آموزش ها را مطالعه کنید.

Detection and Movement Target
Detection and Movement Target

تشخیص و شناسایی هدف

شناسایی هدف یکی از مهم ترین عواملی است که به شما کمک می کند تا بهترین عمکلرد را در جهت پیروزی در نبرد های تک به تک داشته باشید. شما در ابتدا باید شرایطی ایجاد کنید که حریفتان نتواند مکان شما در بازی را تشخیص دهد و یا حتی عملی انجام دهید که به اشتباه بیافتد. بعد از انجام این عمل شما باید قدرت زیادی در aiming و همچنین مهارت Movement داشته باشید و سعی کنید از این اشتباه حریف استفاده کرده و پیروز این دور از بازی باشید. سعی کنید در این موقعیت ها استرس نداشته باشید و فقط به فکر بردن راند باشید. این روحیه که حتما پیروز راند شما هستید یک انگیزه خاصی به شما خواهد داد.

Low HP
Low HP

پیشبینی حریف

پیشبینی حریف رابطه مستقیم با تجربه شما و یا همان تایم پلی شما دارد. هرچقدر شما دموهای بیشتری دیده باشید و در جو مسابقاتی بیشتر باشید می توانید در این قسمت موفق تر باشید. شما باید بتوانید حدس بزنید که حریف می خواهد حدودا چه عملی را انجام دهد و با توجه به این دانسته، عملی بر ضد آن برنامه ریزی کنید. در این قسمت باید به HP خود توجه داشته باشید و همچنین از دیگر بازیکنان تیم خود بخواهید تا حدامکان HP حریف را پیشبینی کنند. شما فقط لازم دارید تا با یک نفر مقابله کنید پس باید بهترین Peek و بهترین عملکرد را در Shooting خود نشان دهید.

Predictability
Predictability

انتخاب اسلحه مناسب

انتخاب اسلحه مناسب مهم ترین بخش در نبرد تک به تک است. شما باید بدانید که با توجه به موقعیتی که در آن حاضر هستید چه اسلحه ای بهترین عملکرد را دارد. اگر فاصله درگیری دور است شما می توانید از AWP استفاده کنید ولی اگر فاصله نزدیک است شما باید از اسلحه های دیگر از جمله Ak-47 و یا M4 استفاده کنید تا بهترین عملکرد را برای شما داشته باشند. باتوجه به اسکیل فردی و روحیه ای که در آن لحظه دارید اسلحه را انتخاب کرده و خود را قانع کنید که باید این راند را بگیرید.

Control of emotions
Control of emotions

کنترل احساسات

سخت ترین قسمت در نبردهای تن به تن این بخش است. سعی کنید در بین تیمی های خود این موضوع را جا بندازید که تک به تک یک موقعیت بسیار عالی برای تغییر روند بازی است و باید همه سکوت را رعایت کنند و شرایط را طوری آرام کنند که به نفع شما باشد. در طول زمانی که شما در این موقعیت هستید فقط به فکر بردن راند باشید حتی اگر شما دارای کمترین HP هستید.

4 دیدگاه ها

  • سلام عزیز، وقت بخیر
   برای شروع بازی کانتراسترایک پیشنهاد می کنم حتما نقشه های مسابقاتی و یا همان Active Duty را بازی کنید که در حال حاضر نقشه های زیر است:
   Cache · Dust 2 · Inferno · Mirage · Nuke · Overpass · Train

 1. شما هیچی لازم نداری برای اینکه بهترین پلیر باشی جز مانیتور 144 هرتز و یک نت فیکس. نوب پابلیکی رو هم بزاری پشت این سیستم میشه دلپان و فارست. ماشالاه هزار ماشالاه بچه ها تو سرورهای انلاین همه دو این موارد رو دارند.
  این مطالبی که گذاشتی حاج رضا عالیه اما قبل از همه اینا باید سیستم داشته باشی. با مانیتور 60 هرتز و 75 هرتز نمیشه اتک داد.

دیدگاهتان را بنویسید