گارنا

گارنا به کمپانی  Sea Limited کمک می‌کند در اولین فصل 2018 به درآمد 197میلیون دلاری دست پیدا کند.

  • Sea limited یک شرکت تجارت الکترونیک جنوب‌شرقی آسیاست که دست‌آوردهای اولین فصل سال 2018 خود را منتشر نموده.
  • بیش از نیمی از درآمد 197میلیون دلاری این شرکت از طریق پلتفرم سرگرمی‌های دیجیتال گارنا بدست آمده است.
  • گارنا مسئول برگزاری لیگ حرفه‌ای قهرمانان جنوب‌شرقی آسیاست و بازهای مشهوری مانند Arena of Valor را در این زمینه منتشر نموده است.

Sea limited نتایج فصل اول از سال 2018 خود را منتشر کرد؛ به این ترتیب که به درآمد 197میلیون دلاری دست یافته است و نسبت به فصل اول سال 2017، 81.2% و نسبت به فصل قبل بیش از 19.8% رشد داشته.

این حجم از درآمد Sea limited از طریق پلتفرم سرگرمی دیجیتالش یعنی گارنا بدست آمده است. این پلتفرم سال به سال با رشد 42.6%، درآمد خود را به  146میلیون دلار رسانده است.

گارنا مسئول لیگ حرفه‌ای قهرمانان جنوب‌شرقی آسیاست.

گارنا رهبر بازی‌های ویدئویی جنوب‌شرقی آسیا و مسئول برگزاری لیگ برتر گارنا یعنی لیگ حرفه‌ای قهرمانان جنوب شرقی آسیاست. رویدادهای جهانی بازی‌های ویدئویی اخیر گارنا که در بانکوک تایلند برگزار شد، بالغ بر 240 هزار تماشاچی حاضر و 10.6 میلیون بیننده آنلاین داشت. گارنا همچنین بازی‌های مشهوری مانند League of Legends  و  Arena of Valorرا در این زمینه منتشر نموده است، بعلاوه بازی موبایل Free Fire که به رکورد 13میلیون کاربر فعال در این فصل دست یافت.

Globe Telecom ماه گذشته از یک بازی جدید رونمایی کرد که طی آن با همکاری گارنا محتوای بازی Arena of Valor و مسابقاتش در فیلیپین را تولید کردند. این محتوا شامل یکسری مسابقات جام Valor است که به تیم‌ها اجازه می‌دهد برای شرکت در  مسابقات قهرمانی 500هزار دلاری جام ملت‌ها که جولای امسال در لس‌آنجلس برگزار می‌شود صلاحیت خود را ثابت کنند.

بخش به‌روزرسانی استراتژیک سرگرمی‌های دیجیتال Sea limited در ارائه‌ای که به منظور رونمایی از دست‌آوردهایش برگزار کرد متن زیر را قرائت نمود:

گارنا به عنوان پلتفرم بازی‌های دیجیتال منطقه، در موقعیت بسیار خوبی برای سوار شدن بر موج رشد بازی‌های ویدئویی قرار دارد. ما به سرمایه‌گذاری روی فعالیت‌های بازی‌های ویدئویی ادامه می‌دهیم تا با افزایش تعداد کاربران بازی‌هایمان، مالکیت و بقای آن‌ها را ارتقاء ببخشیم.

دیدگاهتان را بنویسید