شیوه برگزاری مسابقات:

فرمت مسابقات شامل دو مرحله است. بخش مقدماتی یا Open Qualifier که تمامی تیمها بازیهای خود را از این مرحله شروع می کنند و به صورت تک مپ و دو حذفی برگزار می شود. مرحله دوم به صورت گروهی برگزار می شود. چهار تیم برتر مرحله گروهی به مرحله آخر رویداد راه پیدا می کنند. آخرین مرحله به صورت BO3 و تک حذفی برگزار می شود.

زمان بندی مسابقات:
کلیه مراحل این رویداد از 28 تیر ماه شروع و 31 همین ماه به پایان می رسد.

نحوه هماهنگی و چگونگی برگزاری مسابقات:
تاریخ و زمان دقیق برگزاری کلیه مسابقات به تیم ها اعلام خواهد شد. بازی ها راس ساعت اعلام شده برگزار می شوند و بازیکنان تیم ها می بایست حداقل پنج دقیقه قبل از ساعت اعلام شده داخل سرور حضور داشته باشند. تغییر زمانی در زمان بازیها بایستی حداقل 48 ساعت قبل از شروع بازی به داورهای مربوطه اطلاع داده شود و در صورتی که داور بازی و تیم مقابل به عملی شدن این موضوع رضایت دهند، قابل اجراست.
در صورت بروز مشکلات فنی و زیر ساختی سرور/شبکه که به تشخیص کارشناس ناظر بر مسابقات به کیفیت بازی صدمه بزند برگزاری بازی تا حل مشکل فنی به تعویق خواهد افتاد.

نقشه ها (مپ ها) و نحوه انتخاب:
در مرحله اول و گروهی ، ابتدا برای انتخاب مپ ، بین لیدرها Knife راند خواهیم داشت و بازنده knife راند ، شروع کننده حذف کردن مپ ها خواهد بود. لذا بر این اساس نقشه بازی تعیین می شود. در مرحله حذفی نحوه انتخاب نقشه به صورت “مپ ویتو” خواهد بود و هر تیم در ابتدا یک مپ را حذف می کند سپس هر تیم یک مپ انتخاب خواهد کرد. در پایان هر تیم یک مپ دیگر حذف می کند و تنها مپی که باقی می ماند به عنوان مپ سوم انتخاب خواهد شد. انتخاب ساید با تیمی است که مپ را انتخاب نکرده است .

نقشه های (مپ) این دوره از مسابقات:

 

تعداد بازیکنان هر تیم:
تیم های حاضر در مسابقات حداکثر می توانند از هفت بازیکن استفاده کنند که هیچ کدام از این بازیکنان تا آخر مسابقات حق بازی در تیم دیگری را نخواهند داشت و در صورت تخلف، تیم یا تیم هایی که درگیر این تخلف باشند از دور مسابقات حذف می شوند.

بازی جوانمردانه:
هرگونه بی احترامی و رفتارهای غیرورزشی و خارج از شئون و ادب، داخل سرور نسبت به برگزارکنندگان مسابقات و یا نسبت به تیم مقابل، تخلف به حساب خواهد آمد و ممکن است بنا به تشخیص داوران تیم خاطی از ادامه مسابقات حذف شود. در صورت داشتن اعتراض به روند بازی یا سبک بازی تیم مقابل، فقط لیدر تیم می تواند این موضوع را بیان کند.

توقف فنی:
توقف فنی فقط در دست ادمین می باشد. هر تیم در هر نقشه (مپ) می تواند حداکثر 100 ثانیه درخواست وقت استراحت یا Pause کند که این 100 ثانیه حداکثر می تواند در 5 زمان 20 ثانیه مختلف باشد. علاوه بر آن اگر بازیکنی از سرور به دلیل مشکلات فنی خارج شود ادمین به مدت پنج دقیقه بازی را متوقف می کند.

اعتراضات و نحوه ثبت آن:
در زمان اعتراض اعلام شود که به کدام راند شک دارید تا همان راند مورد بررسی قرار گیرد. مدت زمان داده شده برای هر بازیکن تیم های معترض حداکثر تا یک ساعت پس از اتمام بازی حق اعتراض دارند و این اعتراض باید فقط توسط سرپرست (لیدر) تیم در آیدی تلگرام @Alireza_Na3eri ثبت و پیگیری شود. کمیته فنی برگزاری مسابقات با بررسی اعتراض های دریافتی ، در رد یا قبول آن اختیار تام دارد.

دیدگاهتان را بنویسید