Riot Games
Riot Games
دستاوردی دیگر برای Riot Games

Riot Games در روز نهم ماه می در سی و نهمین مراسم سالیانه جوایز Sports Emmy موفق به دریافت این جایزه به خاطر طراحی گرافیک زنده شد. Riot به خاطر عملکرد مسابقات قهرمانی League Of Legends در سال گذشته این جایزه را دریافت کرد.

Ariel Horn تهیه کننده Riot در این باره گفت: “اگر بخواهم صادقانه بگویم، راه درازی طی کردیم. از سال 2009 رویای کار بر روی یک بازی جدید را در سر داشتیم. کار کردن با این گروه افتخار بزرگی است و به خاطر همین اینجا هستیم. ما اینجاییم چون عاشق بازی هستیم و فرقی نمی کند که طرفدار ورزش های سنتی یا الکترونیک باشید، ما نیز هدف مشابهی داریم.”

گفته های Horn نشان از رشد ورزش های الکترونیک و یکپارچه شدن آن با جریان ورزش های مرسوم در سال جاری دارد. Sports Emmy جایزه ای برای افراد فعال در حوزه گزارش و صنعت تولید است که به برنامه های مربوط به ورزش های الکترونیک نیز می پردازد.

سال گذشته ELEAGUE در بخش کارگردانی هنری/طراحی استودیو نامزد شده بود و امسال نیز ELEAGUE و Riot Games در بخش طراحی گرافیک زنده نامزد دریافت جایزه شدند. برنامه واقعیت افزوده Riot باعث شد که ELEAGUE و برخی دیگر از فعالان حرفه گزارشگری را پشت سر بگذارد.

مسابقات قهرمانی جهان Riot Games به یکی از رویدادهای پرطرفدار ورزش های الکترونیک مبدل شده است و به طور قطع یکی از اتفاقات برجسته سال به حساب می آید. انتظار می رود که Riot همچنان پیشتاز این عرصه باشد، البته که بلیزارد، ELEAGUE و دیگران نیز به پیشرفت خود ادامه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید