نینجا
نینجا

Tyler”Ninja”Belvins استریمر معروف بازی Fortnite اخیراً با پوشیدن هدبند ردبول، از همکاری جدید خود با این برند معروف خبر داد. Belvins درباره این آغاز این همکاری در مسابقات Red Bull Rise Till Dawn صحبت کرد که از روز 21 جولای در طبقه 99 برج Willis در شیکاگو شروع می شود.

Rise Till Dawn یک مسابقه عجیب است. در حالی که جزئیات کامل این رقابت ها هنوز مشخص نیست، اطلاع داریم که از غروب آفتاب شروع شده و تا طلوع آفتاب به طول می انجامد. در حال حاضر قرار است که از ساعت 8:21 بعد از ظهر تا 5:35 روز بعد ادامه داشته باشد و شرکت کنندگان به منظور”کسب بیشترین امتیاز ممکن پیش از طلوع آفتاب در دریاچه میشیگان به مصاف یکدیگر می روند.” مانند نینجا وگاس، Belvins نیز به عنوان بازیکن برجسته Rise Till Dawn حضور دارد و هر کسی که در بازی وی را از بین ببرد می تواند از امتیاز اضافه برخوردار شود.

ظاهراً از بین بردن نینجا یکی از نکات قابل توجه این مسابقات است. طبق گزارش ESPN، این رویداد دقایقی پس از شروع ثبت نام تکمیل شده است.

با این که نینجا هنوز در مورد بازیکن همراه خود صحبتی نکرده، نسبت به دوست خود DrLupo علاقه نشان داده است و در این باره می گوید: “بیش از هر کسی، فکر می کنم که دوست دارم DrLupo من را همراهی کند.” به نظر می رسد که DrLupo به هر نحوی که شده در این مسابقات شرکت کند، چه به عنوان بازیکن همراه نینجا یا با دیگران. وی در نینجا وگاس حضور داشت، همچنین بازیکن معروف Fortnite یعنی Pro-Am نیز به عنوان گزارشگر حضور خواهد داشت.

Belvins می گوید: “می خواهم که یک چیز را بدانید. من در هفت سال گذشته به دفتر اصلی ردبول رفت و آمد داشته ام. یکی از طرفداران آن ها هستم و دوست دارم که تا ابد با آن ها همکاری کنم؛ از زمانی که آن ها اسپانسر Dave’La Dave’Walsh در MLG Gaming Days بودند.”

با این که اطمینان داریم که سرمایه عظیمی در این همکاری رد و بدل شده است، باید اشاره کنیم که رابطه نینجا و ردبول به سال های قبل باز می گردد. اگر در یوتیوب جستجو کنید، می توانید ویدیو نینجا را پیدا کنید که در کنار “La Dave” در مورد مسابقات ردبول LAN در سال 2011 صحبت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید