امسال E3 باز با هیجان و غافلگیری های جدید برمی گردد. با ما در این مقاله همراه باشید تا شایعات و اطلاعاتی که تا به حال راجع به کنفرانس و رونمایی های امسال وجود دارد را بررسی کنیم.
EA Play
ساعت ۲۲:۳۰ شنبه ۱۹ خرداد

EA که در سال 2016 کنفرانس خود را از E3 اصلی جدا کرد امسال هم با برنامه جدای خود به نام EA Play بر میگردد. طبق معمول میتوان انتظار اطلاعات بیشتر در مورد بازی های سری EA Sports همچون FIFA 19 را داشت. از جمله انتظارات دیگری که میتوانید داشته باشید معرفی بازی بتلفیلد جدید، اطلاعت بیشتر مربوط به بازی Anthem و به احتمال زیاد رونمایی از بازی جنگ ستارگان جدید از شرکت ReSpawn خالق سری Titanfall است.
کنفرانس مایکروسافت
ساعت ۰۰:۳۰ بامداد ۲۱ خرداد

پس از عرضه کردن کونسول Xbox One X امسال مایکروسافت از نمایشگاه اصلی E3 جدا میشود تا در Microsoft Theater کنفرانسی متمرکز روی بازی های انحصاری خود داشته باشد. امسال احتمالا شاهد رونمایی از نسخه جدیدی از Fable و Gears of War خواهیم بود. همچنین بنظر میرسد که در این کنفرانس قرار باشد از گیم پلی Cyberpunk 2077 از شرکت CD Project red رونمایی شود.
کنفرانس بتسدا
ساعت ۶ صبح ۲۱ خرداد

امسال بتسدا اعلام کرد که طولانی ترین کنفرانس E3 خود را خواهد داشت و از آنجایی که بتسدا بازی از قبل معرفی شده ای برای امسال ندارد میتوان انتظار یک کنفرانس پر از قافل گیری و رونمایی های جدید را داشت. چندین اتفاق ممکن برای این شرکت رونمایی بازی های RAGE 2 و Starfield خواهد بود.
کنفرانس اسکوئر انیکس
ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه ۲۱ خرداد   

اسکوئر انیکس پس از چند سال غایب بودن از نمایشگاه E3 امسال به این نمایشگاه بر میگردد. برعکس بقیه شرکت های حاضر در E3 اسکوئر انیکس چندین بازی همچون Kingdom Hearts 3 ، Shadow of the tomb raider و Remake بازی محبوب Final fantasy 7 را معرفی کرده است که در کنفرانس قرار است از اطلاعات بیشتری در مورد این بازی ها رونمایی کند.
کنفرانس یوبیسافت
ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد ۲۲ خرداد

یوبیسافت صد درصد قسمت جدید از سری سالانه خود یعنی Assassin’s Creed را معرفی خواهد کرد. شایعه معرفی قسمت جدید Splinter Cell و اطلاعات بیشتر در مورد Beyond good and evil 2 هم حدودا تایید شده است. و در آخر احتمالا پس از همکاری پارسال نینتنندو و یوبیسافت برای ساخت بازی “Mario + Rabbids Kingdom Battle” امسال نتایج بیشتری از این همکاری خواهیم دید.
کنفرانس پی سی
ساعت ۲:۳۰ صبح ۲۲ خرداد

از چند سال پیش مجله PC Gamer با همکاری شرکت AMD شروع به برگزاری برنامه ای مختص بازی ها و سخت افزار های پی سی کرد. امسال این برنلمه با مجری سالانه خود “Day9″ که به عنوان بازیکن و گزارشگر مسابقات Starcraft شناخته میشود برمیگردد. رونمایی از گیم پلی بیشتر بازی Mount and Blade bannerlord حدودا حتمی است. انتظار معرفی مقدار زیادی بازی های ایندی”Indie” جدید هم داشته باشید.

کنفرانس سونی
ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح ۲۲ خرداد

سونی که میتوان گفت در چند سال اخیر بهترین کنفرانس های E3 را داشته است امسال احتمالا تمرکز زیادی روی اطلاعات بیشتر در مورد بازی های از قبل معرفی شده خود دارد. بازی هایی همچون Days Gone, Spider man و The last of us part 2 که از زمان معرفی ، طرفداران سونی را بسیار هیجان زده کرده اند.

برنامه نینتندو
ساعت ۲۰‌:۳۰ دقیقه ۲۲ خرداد

نینتندو از هفته پیش اعلام کرد که قسمت اصلی برنامه خود بازی Super Smash Bros. نینتندو تمرکز زیادی بر رویE-Sport بودن این بازی دارد به شکلی که اعلام کرده است اولین مسابقات E-Sport این بازی در E3 و دقیقا بعد از معرفی بازی صورت میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید